Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.
English

11-14 лютого 2016 року в с. Карпати Закарпатської області відбувся тренінг для тренерів із курсу «Сталий розвиток за участі громад». Тренінг було організовано в рамках співпраці спільного проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) із ВНЗ України. Захід відкрила Світлана Слабінська, спеціаліст з моніторингу та зв’язків із громадськістю проекту МРГ, а модераторами тренінгу виступили Ганна Аладжальян і Тетяна Кузнєцова.

Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ представляла координатор ресурсного центру зі сталого розвитку Махначова Н.М. За чотири дні учасники, що представляють Національну мережу університетів-партнерів проекту МРГ, дізналися, як побудувати ефективний тренінг і бути успішними тренерами, опанували методологію розробки тренінгових завдань. Зокрема, тренінг охоплював 6 тематичних модулів, що стосуються взаємодії з громадами: робота в команді і особистість активної дії; соціальна мобілізація громад; ефективна комунікація; виявлення потреб громади і менеджмент проектів; конфлікти та шляхи їхнього вирішення (медіація); поради із залучення ресурсів для вирішення проблем громад і реалізації спільних ініціатив. Під час тренінгу учасники також склали план роботи Національної мережі на 2016 рік. Усі учасники тренінгу стали сертифікованими тренерами і впродовж 2016 року мають можливість провести подібний тренінг за запропонованою методологією у своєму ВНЗ. (http:cba.org.ua) До участі в тренінгу у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ будуть запрошені активні здобувачі різних спеціальностей, шляхом проведення конкурсу мотиваційних листів, про що буде повідомлено на сайті ВТЕІ КНТЕУ незабаром. Крім того, 2016 рік наповнений іншими цікавими пропозиціями та заходами, тому бажаємо здобувачам використати усі можливості з розвитку особистих та професійних якостей!