Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

04 вересня 2020 року на платформі Zoom викладачі кафедри права брали участь у вебінарі на тему «Практичні аспекти патентування», який був проведений патентним повіреним України – Шевченком Ігорем Анатолійовичем спільно з Enterprise Development Centre в рамках#Z_Export – проекту розвитку підприємництва, орієнтованого на експорт за підтримки Проекту "Партнерство для розвитку міст" проміс / pleddg.
На вебінарі розглянуті практичні аспекти реєстрації прав на об'єкти інтелектуальної власності при експорті товарів; швидкі і недорогі способи реєстрації прав на ОІВ в #USPTO (патентному відомстві США) та Всесвітній Організації Інтелектуальної Власності (#WIPO, Женева, Швейцарія); актуальні питання «патентного троллінгу», «інтелектуального рейдерства» і як цьому протидіяти; досудове і судове врегулювання спорів, що стосуються об'єкти інтелектуальної власності.
Дякуємо Ігорю Анатолійовичу за корисну інформацію та співпрацю!!!