Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

Наукова студія «Цифрова трансформація в громадах» кафедри менеджменту та адміністрування (керівник – доцентка Ніколіна І.І.) розпочала цикл онлайн-зустрічей з експертами Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP), мета яких – відкрити для студентів, що навчаються за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» нові аспекти їхньої майбутньої професійної діяльності.
21 жовтня 2020 року відбулася перша онлайн-лекція «Цифрова демократія на державному та місцевому рівні: стан розвитку» регіональної координаторки Програми EGAP Софії Сакалош.

У ході лекції С. Є. Сакалош окреслила стан електронної демократії в Україні, завданнями якої є розширення можливостей громадян та бізнесу брати участь в управлінні державою за допомогою онлайн-інструментів, збільшення прозорості діяльності органів влади завдяки використанню сучасних технологій доступу до інформації. Лекторка проаналізувала інструменти цифрової демократії, які покликані налагодити кращий взаємозв’язок громадян і влади у вирішенні різноманітних соціально важливих проблем, та унаочнила інструменти, які представлені на веб-платформі «Єдина платформа місцевої електронної демократії» (скорочено – e-DEM), створеної в рамках Програми EGAP. Згадані питання викликали жвавий інтерес серед студентів та викладачів.
В онлайн-лекції взяли участь понад 60 здобувачів вищої освіти ОП «Публічне управління та адміністрування», ОП «Інформаційні системи і технології в бізнесі» і викладачі кафедр менеджменту та адміністрування, економічної кібернетики та інформаційних систем.
Онлайн-зустріч пройшла цікаво та корисно!