Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

29 жовтня 2020 року з ініціативи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи на базі Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ було проведено всеукраїнський круглий стіл на тему «Туризм у сучасному місті: виклики та ризики». Запрошеними учасниками заходу виступили директор Департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Вешелені О.М., голова громадської організації «Подільська асоціація гідів та екскурсоводів» Роздорожнюк О.І., директор історико-меморіального комплексу пам'яті жертв нацизму «Вервольф» Гареник С.С. До участі в заході долучилися науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, здобувачі спеціальності «Туризм».

У вітальному слові завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Чорна Н.М. відзначила, що ідея проведення круглого столу за визначеною тематикою з’явилася ще на початку 2020 року і була зумовлена, по-перше, усвідомленням важливості туризму для економіки окремих країн та регіонів, світового господарства в цілому, по-друге, зростаючою «втомою» жителів великих міст від напливу туристів і, по-третє, триваючою боротьбою за додаткових туристів малих міст та містечок. 2020 рік вніс суттєві корективи у функціонування туристичної сфери, відтак, актуальним стало обговорення проблеми розвитку туризму в містах, в т. ч. Вінниці, в контексті пандемії та викликів, нею зумовлених.
На засіданні круглого столу прозвучали наступні доповіді:

  • «Туризм в умовах карантину: як пандемія впливає на туристичну галузь м. Вінниці та змінює її» (доповідач – Вешелені О.М.);
  • «Екскурсійні тренди м. Вінниці: чим можна здивувати гостей та жителів міста» (доповідач – Роздорожнюк О.І.);
  • «Роль музеїв у формуванні туристичної привабливості м. Вінниці» (доповідач – Гареник С.С.).

Учасники заходу дізналися велику кількість актуальної та цікавої інформації щодо функціонування туристичної сфери м. Вінниці в умовах сьогоденних викликів, поділилися власними роздумами щодо перспектив та пріоритетних напрямів її розвитку на найближче майбутнє.