Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

29-30 жовтня 2020 року доценти кафедри менеджменту та адміністрування Ірина Семенюк та Наталя Махначова, учасниці проекту «WeCan», взяли участь у Міжнародній конференції «Соціально-економічні виміри євроінтеграційних процесів: тенденції, виклики, перспективи», що пройшла у Київському національному торговельно-економічному університеті у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні та Українською асоціацією викладачів і дослідників Європейської інтеграції.
На конференції було розглянуто нові пріоритети ЄС в економічній та соціальній політиці, включаючи Європейський зелений курс та циркулярну економіку, сталий розвиток і стратегічну автономію торгівлі, цифровий ринок та енергетичну безпеку, проблеми переселенців та мігрантів у світі та Україні.

Конференція стала академічною платформою для обговорення важливих досягнень та основних викликів соціально-економічного розвитку ЄС і його взаємовідносин із рештою світу, а також для роздумів про виклики європейської інтеграції, в період глобальної пандемії.
Ірина Семенюк ознайомила учасників конференції з тим, що у 2019 році Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ став офіційним партнером проекту «WeCan», розрахованого на 3 роки (2019-2022). Основними цілями проекту є сприяння соціалізації та реалізації на ринку праці жінок-біженок (переселенок); створення можливості навчання дорослих у сфері підприємництва; заохочення жінок до відкриття власного бізнесу. Науковому товариству було представлено результати першого етапу проекту та окреслено наступні дії. Суть проекту викликала зацікавленість та активне обговорення українських та закордонних колег, що підтверджує актуальність та високу потребу в реалізації проекту як в Україні, так і за кордоном. За результатами зустрічі доц. Семенюк І.Ю. та доц. Махначову Н.М. було запрошено до членства в Українській асоціації викладачів і дослідників Європейської інтеграції та подальшої співпраці. Дякуємо усім учасникам за змістовні доповіді, цінний досвід та формування партнерських зв’язків!