Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

Наукова студія «Цифрова трансформація в громадах» кафедри менеджменту та адміністрування (керівниця – Ніколіна І.І.) продовжує цикл онлайн-зустрічей з експертами Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP), мета яких – відкрити для студентів, що навчаються за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» нові аспекти їхньої майбутньої професійної діяльності.
Зокрема, 4 листопада 2020 року відбувся другий онлайн-тренінг «Цифрова безпека на робочому місці», який провели регіональні координатори Програми EGAP у Вінницькій та Одеській області Софія Сакалош та Іван Копиченко.
Цифрова гігієна та цифрова культура, потреби та проблематика захисту персональних даних та службової інформації, основні види цифрових загроз, ІТ-рішення та практичні аспекти цифрової безпеки у мережі Internet – ці та багато інших питань презентували експерти у ході тренінгу. Згадані питання викликали жвавий інтерес серед студентів.

В онлайн-заході взяли участь понад 60 здобувачів вищої освіти ОП «Публічне управління та адміністрування», ОП «Інформаційні системи і технології в бізнесі» і викладачі кафедр менеджменту та адміністрування, економічної кібернетики та інформаційних систем.
Онлайн-тренінг пройшов цікаво та корисно!