Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

18 листопада 2020 року кафедрою менеджменту та адміністрування спільно з кафедрою економічної кібернетики та інформаційних систем в рамках діяльності наукової студії «Цифрова трансформація в громадах» (керівник – доцент Ніколіна І.І.) для здобувачів спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» та «Інформаційні системи та технології» було організовано онлайн-лекцію «Архітектура е-сервісів в Україні. Впровадження електронних державних послуг». Спікером заходу було запрошено координатора компоненту «Е-послуги» Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP) Олексія Зелів’янського, а модератором виступив Іван Копиченко, регіональний координатор програми EGAP в Одеській області.

Одним із ключових напрямів Програми EGAP є впровадження зручних, швидких та прозорих державних електронних послуг для громадян і бізнесу. Внаслідок впровадження державних електронних послуг ми отримуємо доступні та якісні адміністративні послуги в режимі онлайн, органи влади – оптимізовані процеси та економію часу, а суспільство загалом – мінімізацію корупційних ризиків та більш ефективне, підзвітне врядування. У ході лекції було розглянуто багато теоретичних та практичних аспектів щодо інфраструктури е-послуг в Україні, їх класифікації, засобів електронної ідентифікації, порядку отримання, накладання та перевірки електронного підпису, процедури надання е-послуги, проведено огляд ресурсів для пошуку інформації та державних порталів е-послуг.
Подібні онлайн-заходи з експертами Програми EGAP, яка реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарської конфедерації, вже стали традиційними для Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ. Вони відбуваються щосереди о 14.30 та є популярними серед студентів та викладачів. Цього разу в лекції взяло участь понад 100 слухачів. До нових зустрічей!