Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

Наукова студія «Цифрова трансформація в громадах» кафедри менеджменту та адміністрування (керівниця – Ніколіна І.І.) продовжує цикл зустрічей з фахівцями-практиками в онлайн-форматі, мета яких – відкрити для студентів, що навчаються за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» нові аспекти їхньої майбутньої професійної діяльності.
Зокрема, 25 листопада 2020 року відбувся вже п’ятий онлайн-тренінг на тему «Хмарні технології в публічному управлінні», який провели Оксана Киричук та Іван Копиченко, регіональні координатори Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP) у Волинській та Одеській областях відповідно.

Що таке хмарні технології, історія їх появи, моделі хмарних технологій, види хмарних платформ, преваги та недоліки «хмар», чим хмарні технології корисні в бізнесі та публічному управлінні, можливі ризики їх використання – ці та багато інших питань презентували експерти у ході тренінгу. Окремо Іван Копиченко зупинився на особливостях політики Європейського Союзу щодо державного регулювання процесів використання хмарних сервісів громадянами та службовцями. Спікери провели огляд найпопулярніших хмарних платформ та можливостей використання їхнього функціоналу задля виконання гіпотетичних професійних завдань. Дана проблематика викликала у студентів багато запитань прикладного характеру. Онлайн-тренінг пройшов цікаво та корисно!
В онлайн-заході взяли участь понад 60 учасників – здобувачі вищої освіти спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» та «Інформаційні системи та технології», викладачі кафедри менеджменту та адміністрування та кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем.