Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

26 листопада 2020 р. науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та здобувачі вищої освіти взяли участь у вебінарі «Як ми вижава… працювали в кризу? Міський готель в Києві. Складні рішення і плани на майбутнє», доповідачем на якому виступила Олена Мартусевич – генеральна менеджерка «Bakkara Hotel» (м. Київ) (2014-2020 рр.), готельна експертка з понад 20-річним готельним досвідом.
О. Мартусевич представила власну оцінку викликів, з якими у 2020 р. довелося зіткнутися готелярам та рестораторам, у зв’язку з пандемією covid-19. Серед головних порад, якими експертка рекомендує скористатися власникам бізнесу у сфері HoReCa – більш обдумано та виважено планувати доходи та витрати закладу, максимально прозоро та чесно працювати з інвесторами та кредиторами, розробити та реалізовувати новий маркетинговий план діяльності, переглянути низькопродуктивні площі та перепрофілювати ці приміщення, віднайти додаткові джерела доходів, ін. І, звісно ж, - ще більше уваги приділяти кожному гостю закладу та дбати про його безпеку.
Захід пройшов у чудовій атмосфері та закликав до роздумів, а поради, без сумніву, слушні та актуальні.