Студентка спеціальності «Публічне управління та адміністрування» взяла участь у серії тренінгів «Роль молоді у становленні громадянського суспільства: інструменти впливу на прийняття рішень місцевою владою» та навчальній поїздці до м. Дрогобич.
Протягом листопада 2020 року студентка спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Діана Маджарова брала участь у серії тренінгів «Роль молоді у становленні громадянського суспільства: інструменти впливу на прийняття рішень місцевою владою», що проходили у Вінницькому молодіжному центрі «Квадрат». Завершальним етапом тренінгів стала навчальна поїздка найактивніших учасників до міста Дрогобич - найпрозорішого міста України за Рейтингом прозорості 100 найбільших міст України 2019.

Це був чудовий шанс дізнатися про секрети такої успішності. Учасники мали змогу особисто поспілкуватися з мером міста - Кучмою Тарасом Ярославовичем, дізнатися про систему Smart City, а представники молодіжних організацій міста поділилися власним досвідом створення проектів.
Крім того, для учасників поїздки була проведена екскурсія Дрогобичем. Пейзаж, який відкривається з міської ратуші, захоплює погляд. Діана відмічає, що Дрогобич - це маленький Львів. Також відвідували церкву Св. Юра та 1000-літню шахту солеваріння. Учасникам заходу смакувала кава із сіллю, яка є особливістю міста.
Загалом, освітня поїздка дала змогу отримати нові знання, неоціненний досвід та натхнення на подальші здобутки.