Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

24 грудня 2020 року науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, здобувачі вищої освіти, які навчаються за спеціальностями «Туризм», «Готельно-ресторанна справа», взяли участь у першій Всеукраїнській галузевій онлайн-конференції «Гостинність і туризм в Україні. Партнерство заради сталого розвитку», організованій в рамках швейцарсько-українського проєкту «Зміцнення бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств (Етап 2)», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і за підтримки Швейцарії.
У рамках конференції було обговорено ряд важливих питань, серед яких – глобальні цілі сталого розвитку ООН до 2030 року, роль галузі гостинності та туризму в їх реалізації в Україні та світі, європейські практики розбудови ефективного партнерства в галузі туризму і гостинності.

Учасники конференції дійшли згоди про визначення та узгодження конкретних пропозицій щодо формату діалогу та ефективного партнерства в галузі гостинності та туризму для реалізації дорожньої карти відновлення галузі та її сталого розвитку.