18 лютого 2021 року в рамках проведення ІХ Фестивалю студентської науки відбулося засідання наукового гуртка «Феміда» (керівник к.ю.н., доцент кафедри права Білоус І.М.) на тему «Актуальні аспекти правового захисту бізнесу в Україні». Участь у науковому заході брали студенти груп ПР-32д, ПР-23д, ПР-11д, ПР-12д та науково-педагогічні працівники кафедри права.
Члени гуртка виступили з доповідями та обоговорили актуальні питання на наступні теми: «Визначення корупції в бізнесі» доповідач студентка групи ПР-32д Альбіна Гриньова; «Правовий захист підприємництва» доповідач студентка групи ПР-32д Марина Раситюк.
Запрошеною гостею на засіданні наукового гуртка була Людмила Томчук, головний спеціаліст відділу підтримки бізнесу управління економічної політики департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради, яка розповіла студентам про детінізацію економіки та ведення легального бізнесу в Україні на прикладі програм підтримки малого та середнього бізнесу та легалізації ринку праці.
Науковий захід надав можливість студентам отримати нову інформацію та переконатися, що правова підтримка бізнесу є завжди актуальним питанням в Україні.