Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

24 лютого 2021 року у рамках проведення IХ Фестивалю студентської науки кафедрою економіки та міжнародних відносин проведено круглий стіл за участі здобувачів освітньої програми «Міжнародний бізнес» та науково-педагогічних працівників на тему «Вплив пандемії COVID – 19 на міжнародні економічні відносини: сучасні тенденції».
Учасники заходу моделювали тактику ведення міжнародних економічних відносин країн: з розвинутою економікою, що розвиваються та перехідних в умовах пандемії COVID – 19. Представлені команди «Evaluate. Reform. Reform» ( група МЕВ-22д), «Ханйомен » (група МЕВ-31д) та «ВВП» (група МЕВ-32д) застосували на практиці навички комунікацій, дипломатичні здібності, діловий етикет, мистецтво переконання та фахові знання.
В ході заходу було застосовано інтерактивні методи роботи зі студентами. Команди проявили креативність та нестандартний підхід у презентації власних ідей та дійшли до спільних розроблених заходів щодо секторального напрямку стимулювання економіки України в умовах боротьби з COVID-19.
Щиро дякуємо всім учасникам за проявлений креатив, активність, толерантність, ерудованість та небайдужість до подій, що відбуваються в сфері міжнародних економічних відносин!