Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

25 лютого 2021 року здобувачі вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» і викладачі кафедри менеджменту та адміністрування Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ взяли участь в онлайн-форумі регіональної цифровізації «Громада в Дії».
Приємно було переконатися, що зміст обов’язкових компонентів освітніх програм першого та другого рівня вищої освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування
», що реалізуються у Вінницькому торговельно-економічного інституту КНТЕУ, релевантні з озвученими трендами трансформаційних процесів в публічному врядуванні. Озвучена проблематика регіональної цифровізації кореспондується з тематикою засідань та онлайн-тренінгами наукової студії «Цифрова трансформація в громадах» кафедри менеджменту та адміністрування.

На онлайн-форумі були озвучені проєкти Мінцифри та Мінрегіону щодо регіональної цифровізації. Серед них — зміна місця реєстрації онлайн, еМалятко, розвиток мережі ЦНАП, цифрова грамотність. Цікавими були доповіді щодо дієвих практик цифрових сервісів та послуг, які впроваджені в окремих територіальних громадах.