25 лютого 2021 року здобувачі вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» і викладачі кафедри менеджменту та адміністрування Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ взяли участь в онлайн-форумі регіональної цифровізації «Громада в Дії».
Приємно було переконатися, що зміст обов’язкових компонентів освітніх програм першого та другого рівня вищої освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування
», що реалізуються у Вінницькому торговельно-економічного інституту КНТЕУ, релевантні з озвученими трендами трансформаційних процесів в публічному врядуванні. Озвучена проблематика регіональної цифровізації кореспондується з тематикою засідань та онлайн-тренінгами наукової студії «Цифрова трансформація в громадах» кафедри менеджменту та адміністрування.

На онлайн-форумі були озвучені проєкти Мінцифри та Мінрегіону щодо регіональної цифровізації. Серед них — зміна місця реєстрації онлайн, еМалятко, розвиток мережі ЦНАП, цифрова грамотність. Цікавими були доповіді щодо дієвих практик цифрових сервісів та послуг, які впроваджені в окремих територіальних громадах.