Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

11 березня 2021 року кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи було організовано семінар на тему: «Особливості діяльності закладів ресторанного господарства в умовах карантинних обмежень», доповідачем на якому виступив операційний директор бару-сидерії «Білий налив» Антон Зарічнюк.
А. Зарічнюк на прикладі очолюваного ним бару-сидерії «Білий налив» розповів про те, якою є діяльність закладів ресторанного господарства в умовах карантинних обмежень, зокрема, з якими обмеженнями їм доводиться стикатися, які заходи реалізовувати у боротьбі за споживчий попит, яким чином вибудовувати співпрацю з постачальниками продукції тощо.
Участь у заході взяли науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, здобувачі вищої освіти за спеціальностями «Готельно-ресторанна справа», «Харчові технології». Досвід практичної діяльності у ресторанній сфері, обізнаність у ситуації, що склалася на ринку галузі, виваженість оцінок і суджень А. Зарічнюка нікого не залишили байдужими, а його оптимізм та налаштованість на позитивні зрушення передалися усім присутнім.