Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

З 1 березня по 12 березня 2021 року студенти другого курсу, які навчаються за спеціальністю «Право» працювали судовими волонтерами у Вінницькому апеляційному суді.
Судові волонтери працювали згідно з Положенням про волонтерську діяльність у сфері надання судових послуг Вінницьким апеляційним судом, робота проводилася за такими напрямами: виконання первинних запитів відвідувачам суду; ефективніше спрямування потоку відвідувачів; запобігання плутанині; заощадження часу працівників апарату суду; мінімізація запитів клієнтів після їхньої взаємодії з волонтером.
Для правників-волонтерів провели тренінги - керівник апарату суду Наталя Король її заступник Денис Ціпотан та начальник управління забезпечення судового процесу Олександр Козлов. Розповіли, зокрема, про організацію діяльності Вінницького апеляційного суду та особливості спілкування із людьми з інвалідністю. Також, провели творчий конкурс «Розроблення макету бейджа судових волонтерів Вінницького апеляційного суду», в якому перемогла студентка Дарина Татарченко, за що отримала лист подяку від Голови Вінницького апеляційного суду Сергія Медвецького та Керівника апарату суду Наталі Король.

Студенти отримали позитивний досвід роботи у Вінницькому апеляційному суді та в останній день мали змогу зробити фото на пам’ять у мантії суді.
Виявили бажання пройти судове волонтерство 70 студентів, які навчаються за спеціальністю «Право» у ВТЕІ КНТЕУ, з 15 березня 2021 продовжується тісна співпраця у вказаному напрямку.
Дякуємо працівникам Вінницького апеляційного суду за співпрацю та знання, які студенти застосують у подальшій своїй правничій професії.