Наукова студія «Цифрова трансформація в громадах» кафедри менеджменту та адміністрування (керівниця – доц. Ірина Ніколіна) продовжує зустрічі в онлайн-форматі з експертами Програми EGAP, яка реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарської конфедерації.
Зокрема, 17 березня 2021 року відбулася онлайн-лекція на тему «Інструменти цифрової демократії: стан впровадження. Публічні консультації», яку провела Софія Сакалош, координаторка з впровадження цифрових інструментів у громадах Програми EGAP. Лекторка проаналізувала стан впровадження таких інструментів демократії: електронні петиції, громадський бюджет, електронні консультації. У ході лекції було розглянуто багато теоретичних та практичних аспектів використання публічних консультацій, деталізовано принципи належного консультування та окреслено алгоритм їх проведення. Окремо Софія Сакалош зупинилась на правовому дискурсі застосування публічний консультацій на місцевому рівні.
В онлайн-лекції взяли участь понад 60 здобувачів вищої освіти ОП «Публічне управління та адміністрування».
Дякуємо пані Софії за плідну співпрацю та знання, які студенти застосують у подальшій своїй управлінсько-адміністративній діяльності.