Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

7 квітня 2021 року випускник ВТЕІ КНТЕУ спеціальності «Право» Дмитро Воронич провів для студентів правників майстер-клас тему «Правовий статус криптовалют в Україні».
Дмитро займається дослідженням визначення правового статусу криптовалюти у законодавстві України та зарубіжних країн. Він розповів студентам про виникнення криптовалюти, про стан та тенденції розвитку, зазначив, що є загальне розуміння, що криптовалюти являють собою одиниці вартості, які зберігаються на електронних пристроях, використовуються як засоби платежу, а транзакції здійснюються за допомогою криптографії, але на сьогодні не мають свого законодавчого закріплення в Україні. У Верховній Раді України зареєстровано кілька законопроектів щодо обігу криптовалют, які демонструють різні підходи до правової кваліфікації цього інституту. Дмитро також відповів на запитання студентів пов’язаних з використанням криптовалюти.
Дякуємо Дмитру за цікаву та корисну інформацію! Завжди раді випускникам ВТЕІ КНТЕУ!