Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

14 квітня 2021 року на базі кафедри обліку та оподаткування Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ відбулася онлайн-лекція «Розвиток аудиторської діяльності в Україні із запровадженням міжнародних стандартів обліку», яку для викладачів та студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» прочитала директорка аудиторської фірми «Файненс Лоу Аудіт Груп», сертифікована аудиторка Ірина Гавронська.
Під час заходу спікерка акцентувала увагу на особливостях застосування Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, основних їх принципах, а також на проблемах переходу України на міжнародні стандарти. Студенти цікавились організацією та методикою проведення аудиторських перевірок фінансово-господарської діяльності суб’єктів підприємництва різних форм власності незалежними аудиторами, а також проблемами імплементації Міжнародних стандартів обліку. На усі запитання було надано повні та вичерпні відповіді.
Захід відбувся в рамках проведення Тижня обліково-фінансового факультету у ВТЕІ КНТЕУ, який цьогоріч вперше відбувається онлайн. Кафедра обліку та оподаткування щиро вдячна Ірині Гавронській за цікаву та змістовну презентацію та сподівається на подальшу співпрацю!