Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

15 квітня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь в онлайн-вебінарі «Туризм в умовах Пандемії», організованому ГО «Business People Club». Доповідачем на заході виступив Сергій Толстіхін - експерт з розвитку туризму в громадах, веломандрівник, який відвідав 31 країну на велосипеді, креатор проєкту Green Ways - Зелені стежки України, координатор Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Хмельницькій області, власник садиби "Дім мандрівника", проєктний менеджер Агенції сталого розвитку "Астар", комунікаційний координатор Всеукраїнської ініціативи "Активна Громада".
Головну увагу С. Толстіхін звернув на стан, тенденції, проблеми та перспективи розвитку зеленого туризму в Україні. В умовах коронавірусної пандемії та спричиненими нею численними обмеженнями, в ч. т. обмеженістю / неможливістю для багатьох українців виїжджати на відпочинок за кордон, зелений туризм набув значних передумов для розвитку, відтак тематика виступу, безумовно, виявилася актуальною як для споживачів послуг у сфері зеленого туризму, так і для тих, хто бере участь у їх створенні та наданні.
Презентована інформація, креативні ідеї та авторський погляд на можливості використання наявного потенціалу для розвитку зеленого туризму є на часі та можуть бути використані в навчальному процесі.