21 квітня 2021 року у рамках проведення Х Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми ефективного соціально-економічного розвитку України: пошук молодих» ВТЕІ КНТЕУ відбулося секційне засідання кафедри іноземної філології та перекладу «Передумови професійної самореалізації молоді в умовах ринкової економіки: мовний, соціальний та міжкультурний аспекти».
До обговорення свої доповіді представили студенти Дарина Коваль, Віталій Котов, Владислава Костюк, Дарина Кривчак. Усі презентації та доповіді були відзначені як надзвичайно цікаві та актуальні.

У роботі секційного засідання взяли участь викладачі кафедри іноземної філології та перекладу, а також студенти, котрі задавали цікаві запитання доповідачам, брали активну участь у дискусії. Доповіді звучали українською та англійською мовами, адже мови – це ключ до успішної співпраці в глобалізованому світі. Адже формування мовно-лінгвістичної компетенції фахівця можливе лише за умови належної лінгвістичної підготовки.