28 квітня 2021 року викладачами кафедри економіки та міжнародних відносин факультету економіки, менеджменту та права було проведено конкурс бізнес-планів «Студентський Start-up» серед здобувачів ІІІ курсу груп ЕП-31д, ЕП-11дс освітньої програми «Економіка підприємства».
За підсумками конкурсу визначено переможців, які можуть захищати свої бізнес-проєкти та втілювати власні бізнес-ідеї в майбутньому на конкурсах місцевого та міжрегіонального рівнів:
Грамота за зайняте І місце – бізнес-проєкт підприємства з виробництва та продажу хлібо-булочних та кондитерських виробів «Дон батон» (Бабюк Аліна, Недомовна Ольга, ЕП-31д).
Грамоти за зайняте ІІ місце – бізнес-план відкриття кав’ярні «СoffeЙочік» (Іванченко Алла, Якимчук Костянтин, ЕП-11дс) бізнес-проєкт відкриття автомийки самообслуговування «Dream car» (Заремба Володимир, Будник Владислав, Добровольський Вадим, ЕП-31д).

Грамоти за зайняте ІІІ місце – бізнес-проєкт магазину техніки «Texnolight» (Мацюк Денис, ЕП-31д), бізнес-проєкт виготовлення та продажу солодощів з натуральних інгредієнтів «Цукерман» (Джигирис Ігор, Слободяник Владислав, ЕП-31д).
В номінації «Найкраща студентська ініціатива» відзначено грамотою бізнес-проєкт квіткового магазину «Sunflower» (Амбросімова Аліна, Бабкіна Тетяна ЕП-31д).