Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

12 травня 2021 року випускник ВТЕІ КНТЕУ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Товарознавство та експертиза в митній справі» Арашин Олександр провів майстер-клас на тему «Актуальні проблеми товарознавчої експертизи» для здобувачів вищої освіти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
Олександр є керівником, експертом, оцінювачем Товариства з обмеженою відповідальністю «Незалежна судова експертиза і оцінка», м. Вінниця.
Він розповів про проблеми та стан експертної діяльності в Україні. Зокрема зупинився на проведенні нових видів експертиз товарів, а також на проблемі оцінювання якості експертної діяльності, оскільки помилки експертизи стають підставою для здійснення практично непоправних або ж важкопоправних комерційних прорахунків, що призводять до негативних правових та соціальних наслідків.

Олександр також відповів на запитання здобувачів, пов’язані із впорядкуванням процесу апробації і впровадження в експертну практику наукових рекомендацій та нових розробок.
Дякуємо Олександру за цікаву та корисну доповідь, інформацію, яку студенти зможуть використати у подальшій своїй професійній діяльності. Завжди раді випускникам ВТЕІ КНТЕУ!