12 травня 2021 року випускник ВТЕІ КНТЕУ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Товарознавство та експертиза в митній справі» Арашин Олександр провів майстер-клас на тему «Актуальні проблеми товарознавчої експертизи» для здобувачів вищої освіти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
Олександр є керівником, експертом, оцінювачем Товариства з обмеженою відповідальністю «Незалежна судова експертиза і оцінка», м. Вінниця.
Він розповів про проблеми та стан експертної діяльності в Україні. Зокрема зупинився на проведенні нових видів експертиз товарів, а також на проблемі оцінювання якості експертної діяльності, оскільки помилки експертизи стають підставою для здійснення практично непоправних або ж важкопоправних комерційних прорахунків, що призводять до негативних правових та соціальних наслідків.

Олександр також відповів на запитання здобувачів, пов’язані із впорядкуванням процесу апробації і впровадження в експертну практику наукових рекомендацій та нових розробок.
Дякуємо Олександру за цікаву та корисну доповідь, інформацію, яку студенти зможуть використати у подальшій своїй професійній діяльності. Завжди раді випускникам ВТЕІ КНТЕУ!