2 червня 2021 року кафедрою менеджменту та адміністрування було проведено всеукраїнський круглий стіл «SMART-спеціалізація регіону».
У заході брали участь представники органів публічного управління та науково-педагогічні працівники ЗВО України, а саме:
Наталія Гижко, директорка Агенції регіонального розвитку;
Валентина Кирилюк, в.о. начальника управління агропромислового розвитку Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації.
Ірина Лозова, радниця з питань молодіжної політики Голови Вінницької обласної ради;
Григорій Монастирський, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту та публічного управління, Західноукраїнського національного університету;
Олександра Вагонова, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри прикладної економіки, підприємництва та публічного управління Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»;

Владислав Чорнобаєв, кандидат економічних наук, доцент кафедри прикладної економіки, підприємництва та публічного управління Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»;
Світлана Кізім, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.
Наталя Зелінська, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри освітнього менеджменту та публічного адміністрування ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського».
Також із доповідями виступили науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту та адміністрування Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.
Метою заходу було виокремлення перспектив інноваційного розвитку територій, особливостей розробки та реалізації регіональних СМАРТ стратегій.
За підсумками роботи було визначено, що стратегічні цілі регіональної стратегії розвитку мають бути узгодженими із смарт-спеціалізацією території та бути спрямованими на активізацію інноваційної діяльності, сприяти пошуку напрямів посилення конкурентних позицій території як в межах нашої країни, так і в міжнародному масштабі.
Щиро дякуємо колегам з Західноукраїнського національного університету; Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського» за змістовне обговорення внеску у розвиток смарт-спеціалізації регіонів та планування подальших спільних заходів.