Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

30 серпня 2021 року директор ВТЕІ КНТЕУ Наталія Замкова та викладачі кафедр права, економіки та міжнародних відносин, публічного управління та адміністрування взяли участь у роботі круглого столу «Соціальні права та їхній захист адміністративним судом // Проблемні аспекти».
Захід проведено з ініціативи ГО «Асоціація соціального розвитку через право» за спільної організації Сьомого апеляційного адміністративного суду, Вінницької обласної ради, Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької міської ради.
Мета заходу - виявлення проблем соціального розвитку в регіоні та сприяння захисту соціальних прав людини та громадянина.

Серед учасників круглого столу були:

 • Михайло Смокович, голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду;
 • Віталій Кузьмишин, голова Сьомого апеляційного адміністративного суду;
 • Вячеслав Соколовий, голова Вінницької обласної Ради;
 • Сергій Борзов, голова Вінницької обласної державної адміністрації;
 • Сергій Тимощук, заступник Вінницького міського голови;
 • Богдан Моніч, голова Ради суддів України, суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду;
 • Даниїла Чорненька, Голова Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду;
 • Оксана Епель, суддя Шостого апеляційного адміністративного суду, почесний президент Асоціації соціального розвитку через право;
 • Інна Силантьєва, президент Асоціації соціального розвитку через право, член Громадської ради у Верховній Раді України;
 • Олена Мілієнко, директор Вінницького навчального центру Національної школи суддів України, депутат Вінницької обласної Ради;
 • Естер де Рой, очільниця проєкту програми «МАТРА» «Судова влада і суспільство в Україні»;
 • Сюзанна Мнацаканян, керівниця проєкту Ради Європи «Розвиток соціальних прав як ключовий чинник сталої демократії в Україні»;
 • Представники органів місцевого самоврядування Вінниці та області;
 • Керівництво органів, які забезпечують соціальний захист громадян;
 • Судді, юристи, науковці та депутати.

У вітальному слові голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий наголосив, що надзвичайно важливим та одночасно найбільшою проблемою є невиконання рішень у соціальних справах, бо від цього страждають насамперед малозабезпечені громадяни. «Щоб люди могли відчути суттєві позитивні зміни в стані виконання судових рішень в Україні і не були змушені звертатися за захистом своїх прав до Європейського суду з прав людини, всі державні органи та органи місцевого самоврядування мають спільно працювати заради спільної мети – захисту прав громадян, – додав він.
«Первинні права не можуть бути реалізовані тоді, коли не забезпечені соціальні права, - зауважила співорганізаторка заходу, директор Вінницького навчального центру Національної школи суддів України Олена Мілієнко. - Звичайно, у державі є велика кількість проблем, але найбільше - у сфері виконання законів через саму недосконалість законодавства та через недосконалість діяльності різних органів на місцях. Саме тому важливо обговорювати найголовніші проблеми на різних рівнях. Лише спільними зусиллями ми зможемо досягти того, що держава буде справді соціальною, як це і закріплено в Конституції України».

У першій сесії під час І панелі учасники зосередили увагу на питаннях проблематики реалізації соціальних прав на Вінниччині. Зокрема слухали про:

-Особливості соціального захисту в умовах децентралізації: можливості та виклики;
-Надання належного рівня публічних послуг органами місцевого самоврядування як основа забезпечення соціальних прав населення;
-Сучасні виклики у впровадженні інтегрованого підходу до соціальних послуг та їхнього захисту;
-Механізми забезпечення територіальними громадами доступності соціальних прав мешканців громади;
-Місце пенсійного забезпечення в системі соціального захисту населення;
-Незалежність судді в контексті соціальних гарантій суддів.

ІІ дискусійна панель дала змогу обговорити причини невиконання рішень адміністративної юстиції. Спікери виступили з доповідями:

-Упровадження ефективних механізмів судового контролю та чітке визначення ролі судів;
-Стан виконання судових рішень в Україні, причини їхнього невиконання та пошук шляхів подолання кризи;
-Невиконання національних судових рішень України з соціальних питань: про шляхи подолання проблеми;
-Обрання ефективного способу захисту порушеного права як запорука виконання рішення суду у соціальній сфері;
-Проблематика виконання рішень судів адміністративної юстиції органами місцевого самоврядування;
-Діяльність органів Пенсійного фонду України у реалізації гарантій держави щодо виконання рішень суду.