Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

20-21 серпня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту та адміністрування Наталя Махначова та Галина Іванченко взяли участь у тренінгу з інтерактивної методології викладання курсу «Демократія: від теорії до практики», що відбувся у м. Івано-Франківськ.
Під час тренінгу викладачі знайомились з інтерактивними вправами, виконували цікаві завдання та вирішували кейси, а також розробляли та захищали власні проєкти! Також на тренінгу було представлено онлайн-платформу курсу, яку вже з першого вересня 2021 року матимуть змогу відвідувати студенти ВТЕІ КНТЕУ під час опанування вибіркового курсу «Демократія: від теорії до практики».
Дякуємо організаторам команді IFES, чудовим, креативним тренерам, завзятим учасникам з усієї України з найпрогресивніших ЗВО, які бажають розвиватись та вдосконалюватись!
Усім бажаємо натхнення, крутих студентів, нових звершень, цікавих проєктів та нових зустрічей!