Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

3 березня 2023 року для здобувачів вищої освіти ОП «Соціальне забезпечення», ОП «Управління в системі соціального забезпечення», ОП «Міжнародний бізнес» було проведено захід про академічну доброчесність.
Під час семінару було обговорено: що таке академічна доброчесність та його види; дотримання високих стандартів етичності та чесності у навчанні; порушення інтелектуальної власності та підриву власного розвитку шляхом плагіату; етичне поводження з клієнтами, колегами та партнерами; уникнення конфлікту інтересів та додержання правових норм; відповідальність та покарання за порушення академічної доброчесності.

Метою семінару було поглиблення знань та популяризація питань дотримання академічної доброчесності здобувачами ОП «Соціальне забезпечення», ОП «Управління в системі соціального забезпечення», ОП «Міжнародний бізнес» в освітньому процесі та при написанні кваліфікаційної роботи.