Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

05 вересня 2023 року для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» освітнього ступеня «магістр» проведено гостьову лекцію на тему «Сучасні підходи до управління закладами ресторанного господарства», запрошеним лектором на якій виступив директор мережі кав’ярень «Bigman Coffee» Лугач Назар.

Лекцію було проведено в рамках вивчення освітньої компоненти «Управління бізнес-процесами в готельно-ресторанному бізнесі». У ході лекції розглянуто питання управління закладами ресторанного господарства в умовах сьогодення із врахуванням реалій ринку, війни та інших впливаючих чинників на управління бізнес-процесами. Велику увагу приділено актуальності сучасних підходів управління бізнес-процесами в ресторанному господарстві з метою конкурентного розвитку.
У ході лекції Лугач Назар зосередився на висвітленні сучасних особливостей формування бізнес-моделей ресторанного господарства, зокрема наведено приклади інноваційних моделей управління ресторанами; виокремлено принципи функціонального та процесного підходу в управлінні закладами ресторанного господарства, їх взаємозв’язок, а також переваги і недоліки у використанні. Розглянуто особливості формування стратегії ресторанного господарства із врахуванням технологічного розвитку та глобальних чинників.
Під час зустрічі здобувачі вищої освіти освітнього ступеня «магістр» отримали корисну інформацію та цінні поради щодо ефективного управління закладами ресторанним господарством, яке включає в себе орієнтацію на задоволення потреб клієнтів, ефективне управління фінансами, якістю та людськими ресурсами. Висловлюємо спікеру подяку за цікаву лекцію та сподіваємося на подальшу співпрацю!