Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

15 вересня в рамках Міського форуму для комунікації громадянського суспільства та органів влади «Простір взаємодії», створеного ГО Освітній простір 2.0 у партнерстві з громадською спілкою «Мережа ОГС «Місто змістів» та КП Інститут розвитку міст за підтримки Isar Ednannia у межах проєкту "Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства" відбулися зустрічі з представниками Департаментів Вінницької міської ради, було проведено експертну дискусію про роль громадянського суспільства у процесах відновлення та презентовано можливості фінансування та співпраці від донорів та фондів для ОГС.

У заходах взяли участь гаранти ОП «Соціальне забезпечення» Мартинова Л.Б., «Управління в системі соціального захисту» Юрчик І.Б., «Публічне управління та адміністрування» Ніколіна І.І, завідувач кафедри менеджменту та адміністрування Махначова Н.М., а також керівник Центру грантових проєктів Семенюк І.Ю.
В якості волонтерів до проведення заходу були залучені студентки Дмитрук Юлія (група ПУА-11 д(м), Бугайчук Аліна, Пірняк Ольга (група СЗ-32 д) та Сорошкіна Марина (група МЗД-11дск). Дякуємо організаторам за запрошення та надзвичайно цікавий та важливий захід для розвитку громадянського суспільства Вінницької громади.