Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

24 листопада проведено урочисте засідання наукового гуртка кафедри маркетингу та реклами ВТЕІ ДТЕУ «Маркетингові інновації» секції «Логістика», присвячене Всеукраїнському Дню логіста.

Логістика є однією з найбільших індустрій у світі. Логісти – це ті, хто знає про перевезеннях все: де і що купити, як і куди доставити. Зробити це в найкоротші терміни і з мінімальними витратами. Вони координують пересування товарів від точки виробництва до місця реалізації. Саме від роботи логіста залежить, якою буде кінцева вартість поставки.
За будь-яких, навіть самих непередбачуваних обставин, фахівці з логістики вміють забезпечити доставку товару суворо за призначенням і точно в строк. Їм байдужі проблеми з митницею, поломки транспорту, ремонти доріг та затримки літаків. Адже у хорошого логіста завжди є запасний план. Саме такі майбутні фахівці проходять підготовку у ВТЕІ ДТЕУ.
На святковому засіданні до складу учасників наукового гуртка «Маркетингові інновації» урочисто прийняли здобувачів першого курсу спеціальності 073 «Менеджмент» освітньої програми «Логістика».
Майбутніх логістів привітали із професійним святом завідувач кафедри маркетингу та реклами, д-р екон. наук, професор Ірина Поліщук, гарант освітньої програми «Логістика», канд. екон. наук Юрій Довгань, керівник наукового гуртка «Маркетингові інновації», старший викладач Людмила Середницька та куратор групи Л-11д, асистент Антон Бердичевський.
Дорогі логісти, Вам підкорюється весь світ, всі дороги, морські й повітряні шляхи, ви оперуєте тисячами палет й бездоганні в зберіганні товарів. Для вас немає жодних перешкод! Бажаємо всім сьогоднішнім та майбутнім логістам цікавих проєктів і блискучих ідей!