Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

Студентка ОС «бакалавр» ОП «Економіка бізнесу» Вікторія Паржніцька зайняла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі «Ігри Заводів 7.0», організованому компанією "UGEN". В рамках конкурсу студентка прийняла участь у шестиденній серії вебінарів, у ході яких провідні експерти з різних галузей підприємництва презентували проблеми організації внутрішніх бізнес-процесів та особливості управління потужними компаніями.

По завершенню серії вебінарів організаторами було представлено 6 захоплюючих кейсів від провідних підприємств країни, зокрема концерну Хлібпром, компаній Metinvest, BAT Україна, KERNEL та МХП. Паржніцька Вікторія у складі команди здобувачів освіти інших закладів проявила фахові знання та навички шляхом розв’язання кейсів від українських підприємств. Кожен з кейсів відкривав нові можливості та виклики для учасників конкурсу, що зробило подію захоплюючою і продуктивною для розвитку підприємницької діяльності та впровадження інновацій. Учасники-переможці отримали призи від компаній-партнерів конкурсу.
Дякуємо компанії "UGEN" за організацію цікавого заходу, що сприяє формуванню наполегливості, прояву інтелекту, фахових знань та командної роботи. Вітаємо Вікторію та бажаємо подальших здобутків та перемог!