Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

29 квітня 2024 року в рамках вивчення освітньої компоненти «Управління публічними фінансами» на запрошення професора Олени Прутської начальник відділу організації роздрібного кредитування Ощадбанку Павло Чайковський провів гостьовий практикум для здобувачів ОП «Публічне управління та адміністрування» магістерського рівня вищої освіти.

В ході практичного заняття обговорено результати діяльності Ощадбанку щодо співпраці з органами публічної влади в рамках програми «Територія розвитку». У партнерстві з місцевою владою Ощадбанк максимально наближує підтримку підприємцям за такими напрямами як релокація, переробка, індустріальні парки, енергозбереження, грантові програми. Дана взаємодія актуальна, оскільки недонадходження до місцевих бюджетів змушують голів громад шукати альтернативні джерела наповнення та фінансові інструменти як для самих громад, так і для місцевого бізнесу.
Під час зустрічі здобувачі вищої освіти отримали вичерпні відповіді на свої питання щодо управління публічними фінансами, державної іпотеки єОселя, яка реалізується Міністерством економіки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України та «Укрфінжитло».
Павло Чайковський окреслив проблематику та результати впровадження інклюзивної програми «Моя безбар'єрність», що дозволило розширити доступність фінансових послуг для українців з інвалідністю та окремо ー ветеранів.
Щиро дякуємо шановному Павлу Чайковському за цікаву та корисну бесіду з порадами щодо майбутньої управлінської діяльності!