Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

13 травня 2024 року проведена гостьова лекція фахівця у сфері міжнародного бізнесу Зелінського Миколи на тему: «Стратегії прискорення кар’єрного росту та ефективної діяльності на міжнародних ринках».

В ході лекції обговорено ключові аспекти успішної кар'єри в міжнародних компаніях та стратегії для ефективної діяльності на глобальних ринках. Спікер наголосив на важливості будування мережі контактів, володінні міжкультурними навичками та активному залученні до професійного розвитку через стажування та навчальні програми.
Учасники лекції обговорили стратегії розвитку кар'єри, включаючи відзначення та використання можливостей для професійного зростання, активну участь у проектах з міжнародною командою та постійне навчання. Обговорені питання дозволили учасникам краще розуміти ключові аспекти розвитку у глобальному бізнесі та ефективно застосовувати їх у своїй практиці.