Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

Діяльність відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів спрямована на збереження та відродження кращих мистецьких традицій Вінницького торговельно-економічного інституту, на розвиток усіх напрямів сучасного українського і презентацію зарубіжного мистецтва, створення духовного середовища для гармонійного розвитку особистості, опанування здобутками класичного та сучасного мистецтва.
Відділ з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів регулярно проводить концерти, студентські вечірки, де пропагандується та презентується краща українська та зарубіжна сучасна музика.

Тут студенти інституту, професорсько-викладацький склад та гості Вінницького торговельно-економічного інституту, мають змогу повною мірою відчути, яким є життя творчої, активної особистості з багатим і різностороннім внутрішнім світом. Відділ з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів створений для тих, хто вміє відпочивати зі смаком. Підрозділ займається організацією дозвілля студентів, культурно-масових заходів – як загально - інститутських, так і поза межами інституту, орієнтує молодь на розвиток естетичних смаків, мистецьких цінностей, моральних якостей та просто – самоствердження як яскравої індивідуальності. Для цього у нашому підрозділі існують такі творчі колективи: народний театр пісні «Слов’янка», народний студентський театр естрадної пісні «СТЕП», народний театр сучасного танцю «Ритм серця», ансамбль народного танцю «Сяйво», клуб КВН, інструментальний ансамбль, вокальні ансамблі малої форми: дуети, тріо, квартети та окремі солісти-вокалісти, гурток художнього читання та декламування то що. В культурно-мистецькому відділі займається біля 130 творчих студентів, з якими щоденно керівники колективів проводять масові та індивідуальні репетиції, які постійно беруть участь у заходах за планами інституту. Відділ з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів – це те місце, де кожна талановита людина в інституті може знайти можливість показати, на що він здібний. Колектив відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів – згуртована і дружня родина. Разом зі студентами, під час концертів та розважальних шоу, створюють на сцені справжній гармонійний спектакль з пісень, танців, гумору та майстерної театральної гри для своїх постійних вдячних глядачів.  

Начальник відділу
Гнатюк Вікторія Володимирівна
 
Освіта: Вінницький національний аграрний університет, 2006р., Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, 2020 р.
Посада: начальник відділу
В інституті працює: з 2014 р.
Напрямок роботи: координує виховну та культурно-мистецьку роботу в інституті, веде заняття з учасниками студії театральної майстерності та декламування, вокал.

Дзюба Адам Степанович 
Освіта: Вінницький педагогічний інститут ім. М. Островського, 1975 р.
Посада: акомпаніатор
Звання: заслужений артист України
В інституті працює: з 2014 р.
Напрямок роботи: постановка голосу, музикування, робота з творчими колективами: солістами, ансамблями малої форми (дуети, тріо, квартети, квінтети)  

Барановська Аліна Анатоліївна 
Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського
Посада: художній керівник відділу
В інституті працює: з 2019 р.
Напрямок роботи: вокал, робота з творчим колективом

Гаврилюк Ольга Валентинівна  
Освіта: Рівненський державний інститут культури. 1998 р.
Посада: художній керівник відділу
В інституті працює: з 2017 р.
Напрямок роботи: хореографія, робота з творчим колективом

Мельник Яна Едуардівна 
Освіта: Вінницький фаховий коледж мистецтв імені М.Д. Леонтовича
Посада:художній керівник відділу ВОВКМРС
В інституті працює: з 2023 р.
Напрямок роботи: хореографія

Киливник Світлана Анатоліївна  
Освіта: Луцьке професійно-технічне училище управління торгівлі Волинського облвиконкому, 1993 р.
Посада: культорганізатор відділу
В інституті працює: з 2014 р.
Напрямок роботи: культурно-масова діяльність (організація культурно-масових заходів) 

Сич Анатолій Леонідович  
Освіта: Вінницький аграрний університет, 1998 р.
Посада: культорганізатор відділу
В інституті працює: з 2014 р.
Напрямок роботи: культурно-масова діяльність (організація культурно-масових заходів)

Матеріально-технічна база культурно-мистецького відділу надає можливість всім бажаючим студентам інституту займатись творчістю та брати участь в урочистих та святкових заходах ВТЕІ. В розпорядженні аматорів балетний клас, хоровий клас та дві кімнати для занять ансамблів малої форми і звукозапису. Для проведення культурно-масових заходів за планами інституту є актовий зал на 450 місць, оздоблений сучасною звуковою апаратурою і освітленням та хол відділу. Відділ бере участь у проведенні різноманітних заходів: конференцій, звітних концертів, творчих вечорів. Результатом їх злагодженої роботи є постійне підвищення професійного рівня організації та проведення культурно-масових заходів інститутського та міського рівнів. Заходи, які проводяться відділом з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів наповнені яскравими сюжетами, цікавими режисерськими постановками та виступами колективів художньої самодіяльності. Відділ з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів веде роботу по організації дозвілля студентів, викладачів та співробітників інституту, намагаючись враховувати інтереси всіх категорій глядачів та учасників свят. Традиційними та популярними стали такі культурно-масові заходи як «Посвята першокурсників у студенти», «Дебют першокурсника», «Осінній вернісаж», святкування Дня студента та «Фестиваль КВН на кубок директора ВТЕІ ДТЕУ», «Міс ВТЕІ ДТЕУ», Новорічні карнавали, конкурс талантів, за участю студентів та викладачів, - «Дві зірки», концертні та танцювально-розважальні програми до календарних свят, конкурсні шоу-програми. Кожні два роки народні колективи нашого інституту звітують своєю концертною діяльністю перед шанованими членами журі, та кожного року перед глядачами. Ведеться робота по залученню талановитої молоді до участі у гуртках художньої самодіяльності, профорієнтаційна робота. Студенти, які займаються у колективах художньої самодіяльності беруть участь у різноманітних фестивалях студентської творчості. Фахівці відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів завжди раді зустрічі з творчо обдарованою молоддю та готові допомогти в організації та проведенні заходів для студентів, викладачів та співробітників нашого інституту. Співробітники відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів є фахівцями своєї справи.

Ласкаво просимо до відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів. Завжди готові до співпраці!