Діяльність відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів спрямована на збереження та відродження кращих мистецьких традицій Вінницького торговельно-економічного інституту, на розвиток усіх напрямів сучасного українського і презентацію зарубіжного мистецтва, створення духовного середовища для гармонійного розвитку особистості, опанування здобутками класичного та сучасного мистецтва.

Відділ з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів регулярно проводить концерти, студентські вечірки, де пропагандується та презентується краща українська та зарубіжна сучасна музика. Тут студенти інституту, професорсько-викладацький склад та гості Вінницького торговельно-економічного інституту, мають змогу повною мірою відчути, яким є життя творчої, активної особистості з багатим і різностороннім внутрішнім світом. Відділ з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів створений для тих, хто вміє відпочивати зі смаком. Підрозділ займається організацією дозвілля студентів, культурно-масових заходів – як загально-інститутських, так і поза межами інституту, орієнтує молодь на розвиток естетичних смаків, мистецьких цінностей, моральних якостей та просто – самоствердження як яскравої індивідуальності. Для цього у нашому підрозділі існують такі творчі колективи: народний театр пісні «Слов’янка», народний театр сучасного танцю «Ритм серця», ансамбль народного танцю «Сяйво», клуб КВН, інструментальний ансамбль, вокальні ансамблі малої форми: дуети, тріо, квартети та окремі солісти-вокалісти, гурток художнього читання та декламування то що. В культурно-мистецькому відділі займається близько 140 творчих студентів, з якими щоденно керівники колективів проводять масові та індивідуальні репетиції. Близько 100 студентів постійно беруть участь у заходах за планами інституту. Відділ з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів – це те місце, де кожна талановита людина в інституті може знайти можливість показати, на що він здатний. Колектив відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів – згуртована і дружня родина. Разом зі студентами, під час концертів та розважальних шоу, створюють на сцені справжній гармонійний «коктейль» з пісень, танців, гумору та майстерної театральної гри для своїх постійних вдячних глядачів.  

ГНАТЮК ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
керівник відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів

Все її свідоме життя пов’язане з музикою та співом, так як виховувалась в сім’ї, для якої сцена – другій дім. Перші уроки музики отримала навчаючись в музичній школі по класу фортепіано і продовжила удосконалювати знання в педагогічному університеті на музичному відділенні. Брала участь у культурно-масових заходах міста та області. Дев’ять років працювала культорганізатором в центрі культури та дозвілля ВНАУ. У складі народного ансамблю «Вишня» побувала з концертними програмами у багатьох країнах світу. В відділі з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів ВТЕІ працює з обдарованою молоддю. Проводить практичні заняття з учасниками студії театральної майстерності, займається підготовкою – декламаторів та ведучих концертних програм, організовує святкові заходи та урочистості.  

ДЗЮБА АДАМ СТЕПАНОВИЧ
заслужений артист України, художній керівник народного театру пісні «Слов’янка» 

Його творча біографія в м. Вінниці розпочалась після закінчення музично-педагогічного факультету ВДПУ, де він створив ансамбль пісні та танцю «Веснянка» та ансамбль «Дармограй». Після роботи в педагогічному університеті працював на професійній сцені, художнім керівником Вінницької обласної філармонії. З 2002 року продовжив свою творчу діяльність у ВНАУ в центрі культури та дозвілля, створивши там нові колективи, такі як: театр пісні «Вишневий сад» («Вишня»), чоловічий вокальний квартет «Пасаж», інструментальна група «Сад», квінтет «Поклик» та багато колективів малої форми. За багаторічну творчу трудову діяльність він гастролював більше як у двадцяти країнах світу. Художні колективи очолювані Адам Дзюбою є лауреатами багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів, фестивалів народної творчості. Він є автором більше ста обробок українських народних пісень, кращі з яких видані в репертуарній збірці під назвою «Пісні вишневого саду». Також було відзнято до 40 відеорядів (музичних кліпів) на теми театру пісні «Вишневий сад», було випущено три СD у форматі MP-3 та два у форматі DVD. Оптимістично налаштований на майбутнє й закоханий у свою справу, сповнений нових творчих планів і задумів, Адам Степанович наполегливо черпає наснагу з чистих джерел свого краю та рідного народу.  

ОЛІЙНИК БОГДАН ОЛЕГОВИЧ
художній керівник народного театру сучасного танцю "Ритм серця" 

Неодноразовий переможець міських, обласних змагань, призер всеукраїнських змагань з спортивно-бальних танців. Має 15-річний танцювальний досвід. Колектив працює у різноманітних танцювальних стилях: контемп, джаз, хіп-хіп, спортивно-бальні танці, інше. Працює зі студентами будь-якого танцювального стилю та рівня майстерності: чи то досвідчений танцівник, чи то початківець, який лише захотів вивчити мову танцю та стати невід’ємною частинкою дружнього колективу.

КОВТУН ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
акомпаніатор  відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів

 Має фахову спеціальну освіту. Закінчив музичну школу по класу баяна, Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за фахом: диригент хору, артист хору, педагога - викладача та Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського в 2014 році за спеціальністю «Музичне мистецтво». Служив в лавах Збройних Сил України. Має 4-річний стаж викладацької роботи. Працював в загальноосвітній школі №16 міста Вінниці. Був художнім керівником фольклорно-етнографічного ансамблю «Молодички» СБК с. Ольгопіль, а також солістом хору агрофірми «Ольгопіль». На Ковтуна Олександра Васильовича покладені обов’язки акомпаніатора театру пісні «Слов’янка», керівника ансамблів малої форми та педагога з постановки голосу у відділі з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів ВТЕІ КНТЕУ.

ХОДУС СВІТЛАНА ЯРОСЛАВІВНА
керівник клубу КВН відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів

Познайомилась з грою КВН ще у школі і ось через 6 років захоплення переросло у стиль життя. Протягом цього часу була неодноразовою призеркою ігор шкільної Еліт-Ліги міста Вінниця, срібною призеркою Кубку Вінниці, срібною призеркою Чемпіонату Вінниці, лауреатом та переможцем всеукраїнських фестивалів Асоціації КВН України . Стала Міс Гумору Вінниці 2013, кращою акторкою Всеукраїнського фестивалю Країна Веселого Народу та переможцем, та лауреатом Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора. Готова працювати з активними та креативними студентами, ділитись своїм досвідом, позитивом та емоціями, та радувати весь викладацький склад новими жартами та враженнями.

КИЛИВНИК СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА
культорганізатор відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів

Більше десяти років працює в системі вищої освіти. З 2005 року безпосередньо працювала в центрі культури та дозвілля ВНАУ, обіймаючи посади лаборанта та фахівця першої категорії. Займалася технічним та науково-практичним забезпеченням діяльності творчих колективів. Брала участь в розробці сценаріїв тематичних вечорів, вечорів відпочинку та різноманітних культурно-масових заходів. 

СИЧ АНАТОЛІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
адміністратор відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів 

В минулому соліст ансамблю «Крила України» ВПС Збройних сил України. Тривалий час працював в Вінницькому аграрному університеті в Центрі культури та дозвілля, організатором технічного забезпечення та озвучення урочистих заходів та концертів. Набутий досвід став у нагоді і на теперішньому місці роботи адміністратором відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів при технічному оформленні концертних програм, відео та аудіо записів, озвучуванні студентських репетицій та виступів 

Матеріально-технічна база культурно-мистецького відділу надає можливість всім бажаючим студентам інституту займатись творчістю та брати участь в урочистих та святкових заходах ВТЕІ. В розпорядженні аматорів балетний клас, хоровий клас та дві кімнати для занять ансамблів малої форми і звукозапису. Для проведення культурно-масових заходів за планами інституту є актовий зал на 450 місць, оздоблений сучасною звуковою апаратурою і освітленням та хол відділу. Відділ бере участь у проведенні різноманітних заходів: конференцій, звітних концертів, творчих вечорів. Результатом їх злагодженої роботи є постійне підвищення професійного рівня організації та проведення культурно-масових заходів інститутського та міського рівнів. Заходи, які проводяться відділом з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів наповнені яскравими сюжетами, цікавими режисерськими постановками та виступами колективів художньої самодіяльності. Відділ з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів веде роботу по організації дозвілля студентів, викладачів та співробітників інституту, намагаючись враховувати інтереси всіх категорій глядачів та учасників свят. Традиційними та популярними стали такі культурно-масові заходи як «Посвята першокурсників у студенти», «Дебют першокурсника», «Осінній вернісаж», святкування Дня студента та «Фестиваль КВН на кубок директора ВТЕІ КНТЕУ», «Міс ВТЕІ КНТЕУ», Новорічні карнавали, конкурс талантів, за участю студентів та викладачів, - «Дві зірки», концертні та танцювально-розважальні програми до календарних свят, конкурсні шоу-програми. Ведеться робота по залученню талановитої молоді до участі у гуртках художньої самодіяльності, профорієнтаційна робота. Студенти, які займаються у колективах художньої самодіяльності беруть участь у різноманітних фестивалях студентської творчості. Фахівці відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів завжди раді зустрічі з творчо обдарованою молоддю та готові допомогти в організації та проведенні заходів для студентів, викладачів та співробітників нашого інституту. Співробітники відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів є фахівцями своєї справи.

Ласкаво просимо до відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів. Завжди готові до співпраці!