Ресурсний центр зі сталого розвитку є науковим структурним підрозділом Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ. Мета діяльності Ресурсного центру полягає в:

  • активізації науково-дослідної діяльності здобувачів, аспірантів та викладачів ВТЕІ КНТЕУ;
  • участі в конкурсах, наукових дослідженнях, організованих за підтримки міжнародних проектів;
  • залученні талановитої студентської молоді ВТЕІ КНТЕУ до прийняття управлінських рішень в територіальних громадах Вінниччини;
  • популяризації освітньої діяльності ВТЕІ КНТЕУ шляхом активної участі у громадській діяльності та взаємодії з засобами масової інформації;
  • сприянні реалізації міжнародних програм щодо сталого регіонального розвитку Вінницької області;
  • здійсненні просвітницької діяльності шляхом організації зустрічей з провідними вченими, проведення тренінгів, семінарів, спрямованих на розробку планів, програм і пропозицій щодо розвитку соціальної, економічної і структурної перебудови Вінницької області;
  • участі у публічних науково-комунікативних заходах та подіях, які мають на меті розширення наукового світогляду, посилення науково-дослідної роботи у сфері сталого регіонального розвитку.

Сьогодні до роботи в Ресурсному центрі зі сталого розвитку залучені ініціативні здобувачі, аспіранти та викладачі інституту. У кожного є власне бачення його діяльності, особистісного і професійного розвитку, варіантів співпраці для досягнення загальних інноваційних результатів. Ініціативна група фахівців працює в команді, але кожен відповідальний за певний напрямок роботи центру.


 

МАХНАЧОВА НАТАЛЯ МИХАЙЛІВНА
координатор Центру 

к.е.н., доцент кафедри менеджменту та адміністрування, координатор Ресурсного центру. Сертифікований тренер за програмою «Сталий розвиток за участі громад» (2016 р.). Координує співпрацю з Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та налагоджує ділові взаємовідносини з місцевими органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями, міжрегіональними та міжнародними інституціями.


 

Григоренко Інна Василівна

к.т.н., доцент кафедри товарознавства, експертизи та торговельного підприємництва. Координує діяльність Ресурсного центру з пошуку та залучення грантових коштів, активізації грантової діяльності у ВТЕІ КНТЕУ. Віповідальна за висвітлення діяльності Ресурсного центру ВТЕІ КНТЕУ у засобах масової інформації.


 

Семенюк Ірина Юріївна
 

аспірант кафедри міжнародних економічних відносин Хмельницького національного університету, асистент кафедри менеджменту та адміністрування ВТЕІ КНТЕУ. Координує науково-дослідну роботу здобувачів інституту у сфері сталого регіонального розвитку. Відповідає за організацію публічних науково-комунікативних заходів Ресурсного центру.

Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ КНТЕУ за 2015-2016 н.р.