Ресурсний центр зі сталого розвитку є науковим структурним підрозділом Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ. Мета діяльності Ресурсного центру полягає в:

  • активізації науково-дослідної діяльності здобувачів, аспірантів та викладачів ВТЕІ КНТЕУ;
  • участі в конкурсах, наукових дослідженнях, організованих за підтримки міжнародних проектів;
  • залученні талановитої студентської молоді ВТЕІ КНТЕУ до прийняття управлінських рішень в територіальних громадах Вінниччини;
  • популяризації освітньої діяльності ВТЕІ КНТЕУ шляхом активної участі у громадській діяльності та взаємодії з засобами масової інформації;
  • сприянні реалізації міжнародних програм щодо сталого регіонального розвитку Вінницької області;
  • здійсненні просвітницької діяльності шляхом організації зустрічей з провідними вченими, проведення тренінгів, семінарів, спрямованих на розробку планів, програм і пропозицій щодо розвитку соціальної, економічної і структурної перебудови Вінницької області;
  • участі у публічних науково-комунікативних заходах та подіях, які мають на меті розширення наукового світогляду, посилення науково-дослідної роботи у сфері сталого регіонального розвитку.

Сьогодні до роботи в Ресурсному центрі зі сталого розвитку залучені ініціативні здобувачі, аспіранти та викладачі інституту. У кожного є власне бачення його діяльності, особистісного і професійного розвитку, варіантів співпраці для досягнення загальних інноваційних результатів. Ініціативна група фахівців працює в команді, але кожен відповідальний за певний напрямок роботи центру.


 

МАХНАЧОВА НАТАЛЯ МИХАЙЛІВНА
координатор Центру 

к.е.н., доцент кафедри менеджменту та адміністрування, координатор Ресурсного центру. Сертифікований тренер за програмами «Сталий розвиток за участі громад» (2016), «Е-урядування та е-демократія» (2018). Співзасновник Школи молодого лідера у ВТЕІ КНТЕУ (2015-2019). Координує співпрацю з ПРООН в Україні, Освітньою мережею сприяння сталому розвитку, міжнародними проектами «SEE-ME II» та «Igma-Femina», налагоджує ділові взаємовідносини з місцевими органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями та міжнародними інституціями.


 

Семенюк Ірина Юріївна
 

к.е.н., старший викладач кафедри менеджменту та адміністрування ВТЕІ КНТЕУ. Сертифікований тренер за програмою «Е-урядування та е-демократія» (2018). Співзасновник Школи молодого лідера у ВТЕІ КНТЕУ (2015-2019). Координує діяльність Ресурсного центру з пошуку та залучення грантових коштів, активізації грантової діяльності у ВТЕІ КНТЕУ, а також науково-дослідну роботу здобувачів інституту у сфері сталого розвитку. Відповідає за організацію публічних науково-комунікативних заходів Ресурсного центру.