Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

Ресурсний центр зі сталого розвитку є науковим структурним підрозділом Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ. Мета діяльності Ресурсного центру полягає в:

  • активізації науково-дослідної діяльності здобувачів, аспірантів та викладачів ВТЕІ ДТЕУ;
  • участі в конкурсах, наукових дослідженнях, організованих за підтримки міжнародних проектів;
  • залученні талановитої студентської молоді ВТЕІ ДТЕУ до прийняття управлінських рішень в територіальних громадах Вінниччини;
  • популяризації освітньої діяльності ВТЕІ ДТЕУ шляхом активної участі у громадській діяльності та взаємодії з засобами масової інформації;
  • сприянні реалізації міжнародних програм щодо сталого регіонального розвитку Вінницької області;
  • здійсненні просвітницької діяльності шляхом організації зустрічей з провідними вченими, проведення тренінгів, семінарів, спрямованих на розробку планів, програм і пропозицій щодо соціально-економічного розвитку Вінницької області;
  • участі у публічних науково-комунікативних заходах та подіях, які мають на меті розширення наукового світогляду, посилення науково-дослідної роботи у сфері сталого регіонального розвитку;
  • популяризації академічної доброчесності в освітній спільноті ВТЕІ ДТЕУ та формуванні культури доброчесної поведінки.
  • Сьогодні до роботи в Ресурсному центрі зі сталого розвитку залучені ініціативні здобувачі та науково-педагогічні працівники інституту. У кожного є власне бачення його діяльності, особистісного і професійного розвитку, варіантів співпраці для досягнення загальних інноваційних результатів. Ініціативна група фахівців працює в команді, але кожен відповідальний за певний напрямок роботи центру.

 План заходів Ресурсного центру зі сталого розвитку  на 2023/2024 н.р.


 

МАХНАЧОВА НАТАЛЯ МИХАЙЛІВНА
координатор Центру 

Кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри менеджменту та адміністрування. Сертифікований тренер за програмами «Сталий розвиток за участі громад» (2016), «Е-урядування та е-демократія» (2018), «Демократія: від теорії до практики» (2021). Співзасновник Школи молодого лідера у ВТЕІ КНТЕУ (2015-2019). Членкиня ГО «Лабораторія суспільних змін» (2022); ГО «Асоціація викладачів громадянської освіти» (2023).
Координує співпрацю з ПРООН в Україні, Освітньою мережею сприяння сталому розвитку, Вінницькою обласною асоціацією органів місцевого самоврядування налагоджує ділові взаємовідносини з місцевими органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями та міжнародними інституціями.
Учасник проєктів «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду (2014-2018), «SEE-ME» (2017-2018), «Igma-Femina» (2017-2018), освітнього онлайн-проєкту для викладачів «Інноваційні підходи до організації дистанційного навчання» (2020).


 

 

Іванченко Галина Валеріївна

Кандидат економічних наук, доцент, декан факультету економіки, менеджменту та права. Ментор проєкту «Joint Organization to Unite Rural Networks of Entrepreneurial Young-JOURNEY» (2019), координатор проєкту «Skills Lab: успішна кар’єра» (2020), сертифікований тренер курсу «Демократія: від теорії до практики» (2021).
Координує співпрацю з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), яка відіграє ключову роль у становленні та модернізації демократичних виборчих процесів та інституцій в Україні (2021).
Популяризує та впроваджує інтерактивні методики викладання в освітній процес ВТЕІ ДТЕУ. Відповідає за організацію публічних науково-комунікативних заходів Ресурсного центру. Учасник проєктів та програм «Young Workers Training» (2019), «Mobility of Young Workers» (2020), «Онлайн-курс з креативності у викладанні» (2020).


 

Кулик Катерина

Здобувач вищої освіти зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування», випускниця програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець. Вінниця» (2021).
Відповідальна за промоцію Цілі сталого розвитку № 4 «Якісна освіта», так як вважає, що фундаментом якісної освіти є формування у здобувачів культури академічної доброчесності, а також пошук таких методів навчання і викладання, які пробуджують у студентів бажання вчитися та здобувати професійні компетенції.


Освітні компоненти, впроваджені за ініціативи Ресурсного центру зі сталого розвитку та міжнародних проєктів:

1. «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», ОС «магістр» (2016)
2. «Управління розвитком територій», ОС «магістр» (2017-2021)
3. «Стратегія сталого розвитку», ОС «бакалавр» (2020)
4. «Демократія: від теорії до практики», ОС «бакалавр» (2021)
5. «Управління територіями: сталий розвиток та сервісно-орієнтована політика», ОС «магістр» (2022)

 


Збірники наукових праць 2023-2024 н.р.

 

Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ ДТЕУ за 2022-2023 н.р.
Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ ДТЕУ за 2021-2022 н.р.

Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ КНТЕУ за 2020-2021 н.р.

Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ КНТЕУ за 1 семестр 2020-2021 н.р.
Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ КНТЕУ за 2019-2020 н.р.
Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ КНТЕУ за 2018-2019 н.р.
Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ КНТЕУ за 2017-2018 н.р.
Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ КНТЕУ за 2016-2017 н.р.
Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ КНТЕУ за 2015-2016 н.р.