Центр розвитку кар’єри ВТЕІ КНТЕУ створений з метою сприяння    у   працевлаштуванні студентам та     випускникам для досягненні їх   кар’єрних цілей, а також для надання допомоги роботодавцям,   зацікавленим знайти висококваліфікований персонал.
 Основні функції Центру: формування інформаційної системи про вакансії на ринку праці та бази даних резюме студентів і випускників, які знаходяться в пошуку роботи; розвиток партнерських відносин з національними та закордонними організаціями-роботодавцями; проведення тематичних заходів та індивідуальних консультацій з метою сприяння успішного пошуку роботи випускниками й студентами тощо.

Шановні випускники й студенти! Зараз Центр формує бази резюме й вакансій.
 Тому, якщо Ви шукаєте роботу, надсилайте ваші листи з побажаннями. 

З нашою допомогою Ви зможете зацікавити найкращих роботодавців у своїй кандидатурі!
Якщо серед Вас є роботодавці - власники бізнесу, представники кадрових агентств запрошуємо Вас до співробітництва. Наші студенти та випускники мають не лише знання, вміння та навички, які необхідні для плідної роботи, а й величезний потенціал, який можна направити на користь Вашої компанії.

Традиційно для студентів старших курсів та випускників вузу Центр розвитку кар’єри проводить «Ярмарок вакансій». Періодичність ярмарку вакансій двічі на рік: восени – в листопаді, весною - в квітні. Як показує досвід, це являється найбільш ефективним способом наближення студентів та випускників до роботодавців. 

 В ярмарку вакансій приймають участь підприємства, компанії, установи, організації, сфера діяльності яких відповідає напрямку освіти студентів нашого інституту.
 Відвідування «Ярмарку вакансій» студентами ВТЕІ КНТЕУ пропонує:
  - індивідуальне спілкування студентів з керівниками чи представниками відділу персоналу заявлених компаній;
  - оформлення резюме, проходження співбесіди;
  - презентація компаній-роботодавців;
  - консультація спеціалістів по працевлаштуванню.
 Що таке ярмарок вакансій і для чого він потрібен?
 В ярмарку вакансій беруть участь багато організацій і тому, є можливість заявити про себе зразу в декількох найбільш цікавих для вас компаніях. Спілкування з менеджером по персоналу, керівником організації на ярмарку вакансій стане для вас першою співбесідою у вибраній компанії. Ви маєте можливість отримати інформацію щодо нових підходів адаптації студентської молоді до умов ринку праці та покращення своєї професійної підготовки.
 Для чого компанії приймають участь у ярмарку вакансій?

 Багато компаній приймають участь в таких заходах не тільки для того щоб швидше закрити гарячу вакансію, а й для формування резерву своєї компанії. Це означає, що по мірі надходження вільних вакансій роботодавець в першу чергу звернеться до цього резерву. Отже, навіть якщо відразу для вас пропозиції не знайшлося, не засмучуйтесь, найімовірніше, що ви її отримаєте найближчим часом.
 Ваш інтерес на ярмарку вакансій

 На ярмарку вакансій у вас буде можливість вивчити ринок праці на практиці. Ви оціните для себе різні пропозиції, порівняєте свої матеріальні очікування з реальною «вартістю» на ринку праці спеціалістів вашого рівня, познайомитесь з різними програмами для молодих спеціалістів, отримаєте інформацію щодо стажування та практики.
 Що не потрібно робити?

 Не розраховуйте на вашу імпровізацію та винахідливість. Навіть коротку промову потрібно написати напередодні та вивчити, інакше в потрібний для вас момент ви можете забути про щось важливе, і будете виглядати не професійно і не дуже впевнено. Ваша впевненість в собі не повинна бути перебільшеною, вона повинна відповідати реальності. Пробувати претендувати на посаду, яка явно перебільшує ваші можливості, і до того ж заявляти завишенні вимоги до заробітної плати не потрібно. Не рекомендується розпочинати розмову із запитань про заробітну плату. Це може викликати негативне враження на співбесідника. Не потрібно говорити, що ви погоджуєтесь на будь-яку посаду. Ви повинні чітко знати, на яку посаду ви претендуєте, чим хочете займатися.
 Що потрібно взяти на ярмарок вакансій?

 Краще буде якщо ви напередодні підготуєте та роздрукуєте своє резюме. Копій повинно бути стільки, щоб їх вистачило вручити всім потенційним роботодавцям. Буде найкраще, якщо ви підготуєте декілька різних резюме, складених під ту чи іншу посаду. Ви повинні бути впевнені, що ваше резюме виглядає професійно, що воно не містить виправлень та опечаток. Краще всього, якщо у вас буде при собі професійного вигляду папка. Дуже не бажано доставати резюме із пакету чи рюкзака. Пам’ятайте, що перше враження, яке ви склали на роботодавця, дуже важливе. По цій же причині, не варто приходити на ярмарок вакансій в спортивному одязі та взутті. Обов’язково візьміть із собою блокнот та ручку, щоб занотувати контакти людей, у яких під рукою не виявилось візиток, а також роботи помітки про компанії, інформація яких вас зацікавила.
 Що потрібно винести із ярмарку вакансій?

 У кожного представника ви можете отримати рекламні брошури, буклети щодо діяльності компанії. Крім цього, можна отримати візитку або контакти у всіх роботодавців, які присутні на даному заході. Якщо одна із компаній особливо вас зацікавила, не лишнім буде відправити на електронну адресу організації слова подяки за приділений час та увагу. Безумовно, цей жест охарактеризує вас із найкращої сторони в очах роботодавця.


 Отже, запрошуємо на «Ярмарок вакансій»

Резюме – це документ, в якому коротко викладаються особисті, освітні та професійні відомості про особу.

Реквізити документа:

·                     Назва виду документа

·                     Текст, що містить таку інформацію:

o         Домашня адреса, телефон, e-mail;

o         Прізвище, ім’я, по-батькові;

o         Мета написання документа;

o         Особисті данні (дата народження; сімейний стан; національність);

o         Відомості про освіту (повне найменування всіх навчальних закладів, у яких довелося вчитися; ступінь володіння іноземними мовами (якщо потрібно);

o         Відомості про професійний досвід (яку посаду обіймає зараз, попередні посади, із зазначенням стажу роботи);

o         Відомості про публікації (якщо потрібно);

o         Інша інформація на вимогу роботодавця.

·                     Дата (якщо потрібно)

·                     Підпис (якщо потрібно).

Резюме повинно бути детальним, і, водночас, лаконічним. Кожне нове повідомлення пишеться з абзацу. Для того, щоб досягнути успіху, під час складання варто дотримуватись певних правил:

1.                  Формулюйте свою мету зрозуміло, чітко, дохідливо.

2.                  Намагайтесь вжити якомога більше фахових слів, що відповідають посаді, яку ви хочете обійняти.

3.                  Для кожного конкретного конкурсу складайте окреме резюме.

4.                  Намагайтесь не вживати такі слова, як “я”, “ми”. Замість них вживайте на початку речення активні дієслова: організував, створив, керував, вивчав, обізнаний з.

5.                  Не надсилайте своєї фотокартки, якщо цього спеціально не передбачено.

6.                  Не вказуйте розмір заробітної плати й особисті відомості.

7.                  Для передруку використовуйте якісний папір стандартного розміру.

8.                  Якщо ви обіймаєте не надто високу посаду, то під час складання резюме краще зосередитися на великому досвіді роботи й набутих навичках.

Зразок резюме 

Прізвище, ім’я по батькові

Особисті дані


Дата і місце народження:


Національність:


Сімейний стан:


Адреса:


Телефон:


Е-mail:


Мета


(коротке формулювання, на яку роботу і чому ви розраховуєте)

Досвід роботи


(в зворотньому хронологічному напрямку: зазначається термін роботи, назва організації, місто, посада, основні функціональні обов’язки) 

Освіта


(якщо досвід роботи незначний, то це головне. Термін навчання, навчальний заклад, спеціальність, кваліфікація) 

Додаткова інформація


(знання іноземних мов, вміння працювати на комп’ютері, наявність прав водія. Можна згадати хобі, якщо воно корисне для цієї роботи, підкреслити гарний стан здоров’я, відсутність шкідливих звичок, позитивні риси характеру тощо.) 

Можливість надання рекомендацій


Дата, підпис


27 листопада 2012 року у стінах ВТЕІ КНТЕУ проходив "Ярмарок вакансій", на якому були присутні студенти-випускникиосвітньо-кваліфікаційних рівнів «спеціаліст», «магістр» денної форми навчання. Студенти-випускники ВТЕІ мали змогу ознайомитися з потребами сучасного ринку праці. На заході було представлено 17 підприємств, керівники яких провели презентацію своїх фірм, ознайомили з критеріями по підвищенню якості практичної підготовки фахівців, сучасним станом індустрії на Україні та надали відкриті вакансії щодо працевлаштування, відповіли на запитання студентів. Детальніше

27 листопада відбувся «Ярмарок вакансій», який згуртував у стінах ВТЕІ КНТЕУ студентів-випускників освітньо-кваліфікаційних рівнів «спеціаліст», «магістр» денної форми навчання і представників 14 провідних підприємств та організацій області: Вінницької міської ради; Туристичної агенції «Галопом по Європах»; ТОВ «Барлінек Інвест»; ТОВ «WinInteractive»; Західного регіону АТ «УкрСиббанк»; Вінницької обласної дирекції ПрАТ «Страхова компанія «УНІКА»; Приватного підприємства «Вінтур Плюс»; ТОВ ТВФ «Рось-К»; Відділення № 27 філії «Центральне регіональне управління «Банк «Фінанси та Кредит»; ТОВ «Виробниче підприємство «Маріо» м. Літин; ТОВ «Термінус» м. Калинівка; Мережі «Сільпо». Детальніше

 12 листопада 2015 року у ВТЕІ КНТЕУ проходив «Ярмарок вакансій», на якому були присутні здобувачі освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» та освітнього ступеня «магістр» денної форми навчання. Здобувачі вищої освіти ВТЕІ мали особисто поспілкуватись з представниками підприємств. На заході було представлено 5 провідних підприємств: ТОВ НВП «Аргон»; ТМ «Україночка»; Філія Вінницького обласного управління АТ «Ощадбанк»; Готель Reikartz «Оптіма Вінниця»; Еrnst & Young, представники яких провели презентації своїх фірм, ознайомили з критеріями по підвищенню якості практичної підготовки фахівців та надали відкриті вакансії щодо працевлаштування, відповіли на запитання здобувачів. Адреса: м. Вінниця, р-н Вишенька, просп. Космонавтів 30а, 3 поверх, оф. 309 (Бізнес-Центр «Diamond».
 14 квітня 2016 року у ВТЕІ КНТЕУ проходив «Ярмарок вакансій», на якому були присутні здобувачі напряму підготовки «бакалавр», освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» та освітнього ступеня «магістр» денної форми навчання. Здобувачі вищої освіти ВТЕІ мали особисто поспілкуватись з представниками підприємств. На заході було представлено 6 провідних підприємств: ПАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ТАС»; Philip Morris Sales and Dіstribution; ТОВ «All Biz»; ТОВ «Фоззі-Фуд» мережа супермаркетів «Сільпо»; ПП «Едельвейс і К»; ПАТ КБ «ПриватБанк». Здобувачі вищої освіти змогли побачити мультимедійні презентації компаній-учасників, отримали інформацію про специфіку та умови роботи в конкретній компанії безпосередньо від роботодавців. Це повинно допомогти студентам дізнатися більше, про найпростіші шляхи пошуку роботи, вимоги роботодавців, більш адекватно оцінювати себе на ринку праці і таким чином більш ефективно займатися пошуком роботи.

Державні підприємства, установи, організації

 1. Головне фінансове управління Вінницької ОДА
 2. Головне управління економіки ОДА
 3. Головне управління Державної казначейської служби України у Вінницькій обл.
 4. Головне управління статистики у Вінницькій обл.
 5. Головне УПФУ у Вінницькій обл.
 6. Управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції Вінницької ОДА
 7. ВОВ Виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
 8. Вінницька торгово-промислова палата
 9. Фінансове управління Могилів-Подільської Районної ДА
 10. УПФУ в Печерському районі
 11. УПФУ в Виноградівському районі
 12. УПФУ В Берегівському районі Закарпатської обл.
 13. Вінницька УВП№1
 14. ДП «Вінницятрансприлад»
 15. ДАК «Хліб України»
 16. ДКПГХ «Школяр»
 17. ДП «Тростянецький спиртовий завод»

Приватнi підприємства

 1. ПП «Торговий дім Едельвейс і К»
 2. Вінницька районна спілка споживчих товариств

Приватнi акціонернi товариства

 1. ПрАТ «Вінницятурист»
 2. ПрАТ «МКЗ «Регіна»
 3. ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика»
 4. ПрАТ «ДАТАГРУП»

Публічні акціонернi товариства

 1. ПАТ «Вінницький універмаг»
 2. ПАТ «Вінниця головпостач»
 3. ПАТ «Могилiв-Подільський Машинобудівний завод iм.С.М. Кiрова»

Товариства з обмеженою вiдповiдальнiстю

 1. ТВ ТОВ «Південний Буг»
 2. ТОВ «Життя»
 3. ТОВ «Інтер Той»
 4. ТОВ «Агрофірма «Кудинка»
 5. ТОВ «Ваш аптекар»
 6. ТОВ «СП «Мед Поділля»
 7. ТОВ «ВАЗ»
 8. ТОВ підприємство «Авіс»
 9. ТОВ-НВП «Аргон»
 10. ТОВ «ТЕАМ Лтд»
 11. ТОВ «Харчопром-сервіс»
 12. ТОВ «Липовець АТП»
 13. ТОВ «Планер»
 14. ТОВ «Юрекс-В»
 15. ТОВ ВКХ №2
 16. Вінницька фабрика «Динамо» ФСТ «Динамо»України
 17. ТОВ «Євро Медсервіс»
 18. «ФОЗЗІ-ФУД» (центральнее регіональне управління мережі "Сільпо")
 19. «Липовецький цегельний завод»

Фізичні особи-підприємці

 1. ФОП «Андрусенко Любов Миколаївна»»
 2. ФОП Мартиновський Сергій Борисович
 3. ФОП Вихристюк Іван Іванович

Вiдкритi акцiонернi товариства

 1. ВАТ «Івано-Франківськ «Вінниця-м'ясо»
 2. ВАТ «Вінницький олійножировий комбінат»
 3. ВАТ Вінницький деревообробний завод
 4. ВАТ Вінницьке АТП - 10555

Комерційні банки

 1. Подільський регіональний департамент АКІБ «УкрСиббанк»
 2. ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» Відділення «Вінницька міжрегіональна дирекція»
 3. Регіональне відділення «Подільська регіональна дирекція» АТ «ОТП Банк»
 4. Відділення «Вінницької регіональної дирекції» ПАТ «ВТБ Банк»
 5. Вінницька ОД ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»
 6. Вінницька філія ПАТ «Кредитпромбанк
 7. Філія Вінницьке обласне управління АТ «Ощадбанк»
 8. Відділення №1300 Вінницька філія ПАТ «БАНК ФОРУМ»
 9. Вінницьке ЦРВ ПАТ «Мегабанк»
 10. Відділення №27 філії «ЦФУ» АТ «Банк «Фінанси та Кредит»

Страховi компанії

 1. ПАТ «СК Місто»
 2. Подільський регіональний департамент АТ «Стархова компанія «АХА-Україна»
 3. Подільський регіональний страховий центр АТ «Українська пожежно-страхова компанія»
 4. Вінницька регіональна філія ВАТ «СТ «Гарантія»
 5. Вінницька обласна дирекція Національної акціонерної СК «Оранта»

Ресторани

 1. Ресторан «Класік»
 2. «МариЛен»
 3. «Карбон»
 4. «Панська хата»

Туристичні агентства

 1. Вінницька філія приватного підприємства «ДАТУР»
 2. «Галопом по Європах»
 3. Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
 4. «Пан Вояж»

Заклади освiти

 1. Фізико-математична гімназія №17

Колективні підприємства

 1. Колективне підприємство «Гніванський шиноремонтний завод»
 2. Підприємство Споживчої Кооперації «Деркач»

Органи місцевого самоврядування

 1. Липовецька міська рада Липовецького району Вінницької області
 2. Виконавчий комітет Вінницької міської Ради