Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

1. Унікальна освітня програма «Фінансовий контроль та аудит», за якою готують висококваліфікованих фахівців нового покоління у сфері аудиту, державного контролю, обліку та оподаткування, забезпечує широкі можливості реалізації свого потенціалу.

2. Саме тому здобувачі цієї освітньої програми працюють: у міжнародних і вітчизняних аудиторських і консалтингових компаніях; у системі корпоративного управління суб’єктів господарювання; у службах внутрішнього аудиту; в органах Державної аудиторської служби України, Рахункової палати України та її територіальних підрозділах; у підрозділах внутрішнього аудиту міністерств та інших органів виконавчої влади; в установах, організаціях і підприємствах, які належать до сфери державного управління; у бухгалтерських службах, фіскальних органах, судово-експертних установах, навчальних і науково-дослідних установах і організаціях та у багатьох інших структурах.

3. До фахової думки аудитора завжди прислуховується керівництво та власники, оскільки він може запропонувати оптимізацію податків, обґрунтування витрат, здійснює постійний контроль щодо змін у законодавстві та інше.

4. Фахівці за освітньою програмою «Фінансовий контроль та аудит» працюють на посадах: аудитора; помічника аудитора; державного аудитора; внутрішнього аудитора; фінансового директора; контролера; внутрішнього контролера; головного бухгалтера; бухгалтера; інспектора економіста; консультанта з питань обліку, оподаткування та економічного контролю; фінансового аналітика; фахівця з оподаткування; наукового співробітника, викладача та на багатьох інших.

5. Освітня програма «Фінансовий контроль та аудит» орієнтована на формування у майбутніх фахівців системи знань, умінь та практичних навичок у сфері аудиту та державного фінансового контролю, спрямованих на створення та організацію функціонування аудиторської фірми; надання консалтингових послуг, здійснення процедури «дью ділідженс»; застосування спеціальних програмних продуктів та інформаційних систем у роботі аудитора; набуття знань та практичних навичок ведення обліку та підготовки звітності за міжнародними стандартами, організації бухгалтерського обліку, здійснення корпоративного аналізу та діагностики, а також податкового управління і контролю; проведення наукових досліджень у сфері аудиту та контролю.

6. Фахівець за освітньою програмою «Фінансовий контроль та аудит» застосовує свої знання на різних рівнях - як на рівні держави, підприємства, так і на побутовому рівні. Вміння зіставляти доходи своєї родини, тобто керувати сімейним бюджетом, планувати сімейний кошторис з урахуванням усіх потреб членів родини та планів на майбутнє.

7. За даними рекрутингових агентств доведено, що фахівець за освітньою програмою «Фінансовий контроль та аудит» має роботу з високим доходом, якщо проаналізувати інформацію то найбільш високі зарплати пропонуються на посаді бухгалтера або аудитора. І не зважаючи на високий рівень пропозицій, завжди є потреба у спеціалістах такого фаху.

8. Фахівці за освітньою програмою «Фінансовий контроль та аудит» одержують навички економічного аналізу та організації обліку на підприємствах, проведення експертно-аудиторської діагностики.