Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

1. Навчання за ОП «Логістика» у ВТЕІ ДТЕУ дає можливість стати фахівцем, завданням якого є організація доставки товару з пункту А в пункт Б за найкоротший час та з найменшими фінансовими витратами, ефективне керування та планування роботою відділу закупівель, складу, управління транспортом, планування збуту та виробництва, експорт-імпорт, обслуговування клієнтів, забезпечення якості продукції.

2. Логіст, який навчається у ВТЕІ ДТЕУ, буде вміти планувати, організовувати та контролювати доставку: потрібного товару, визначеному споживачеві, в потрібній кількості, потрібної якості, в потрібне місце, в визначений час та з найменшими витратами, аналізувати ринок транспортних послуг, проводити зустрічі із партнерами, вести перемовини, контактувати з виробниками та відділами продажів, готувати всю необхідну документацію для розмитнення або вивозу через митницю вантажів.

3. Навчання за ОП «Логістика» у ВТЕІ ДТЕУ дає можливість розвити аналітичне мислення, лідерські якості та вміння керувати не лише безпосередньо на об’єкті, але й на відстані. Кожен логіст, який навчається у ВТЕІ ДТЕУ, отримає здатність чітко бачити загальну логістичну картину, яка складається з найдрібніших пазлів – вибір маршруту, управління запасами, формування замовлень, робота з експедиторами, організація продажів та багато іншого.

4. Навчання за ОП «Логістика» у ВТЕІ ДТЕУ дає можливість опанувати професію логіста, яка є творчою, цікавою, відповідальною та високооплачуваною на будь-якому підприємстві, де є виробництво, складування, доставка продукції.

5. Логістика сьогодні – це наука та практична діяльність у всіх сферах економічного та суспільного життя – економіці, фінансах, банківській справі, ІТ, обороні, політиці, юриспруденції, медицині, спорті, культурі, науці, освіті. Логіст, який навчається у ВТЕІ ДТЕУ, завжди знайде найпривабливіший та найулюбленіший для себе напрям застосування своєї майбутньої професії. Чудовий мікс – професія та покликання!

6. При навчанні за ОП «Логістика» у ВТЕІ ДТЕУ значна увага привертається до вивчення іноземних мов, оскільки в Україні стрімко розвиваються міжнародні перевезення і важливим для майбутніх фахівців-логістів є можливість спілкуватися з іноземними клієнтами та партнерами.

7. Навчання за ОП «Логістика» у ВТЕІ ДТЕУ дає можливість розвити аналітичне мислення, отримати знання програмного забезпечення, іноземних мов, нових тенденцій розвитку ринку, набути професійні навички у сфері логістики та управління ланцюгами поставок.