Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

1. Навчання на освітній програмі «Публічне управління та адміністрування» – це можливість займатися суспільно значущими, суттєвими і важливими справами, не даремно проживати своє життя! Безпосередньо впливати на спільноти людей, з метою досягнення цілей суспільного розвитку та формування громадянського суспільства.

2. Під час навчання на освітній програмі «Публічне управління та адміністрування» студенти мають можливість вирішувати реальні кейси з діяльності органів публічної влади: Вінницької обласної ради, Міжрегіонального управління з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях; Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА; Департаменті соціальної та молодіжної політики ОДА та багатьох інших.

3. Вивчення дисциплін, передбачених освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування», дає можливість «відчути» державу, з’ясувати її сутність, механізм функціонування в економічному, політичному, соціальному контексті, що є корисним і управлінцю, і пересічному громадянину.

4. Навчання на ОП «Публічне управління та адміністрування» формує здатність приймати обґрунтовані управлінські рішення з урахуванням питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

5. Навчання за ОП «Публічне управління та адміністрування» передбачає широкий спектр працевлаштування та можливість спробувати себе в різних сферах (економіка, управління, соціальна політика, культура і освіта, управління медичними закладами і т.д.) на посадах державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, радників, консультантів, секретарів місцевих рад; керівників функціональних підрозділів; начальників відділів; керівників прес-служби органу державної влади; професіоналів у сфері управління проєктами та програмами.

6. ОП «Публічне управління та адміністрування» передбачає можливість брати участь у міжнародних проєктах та стажуваннях, конкурсах з особистісного розвитку та розвитку своєї громади/ країни. Студенти ОП «Публічне управління та адміністрування» – переможці конкурсів «Державотворець», «Кейс-чемпіонат громад», грантів «British Council».

7. Навчаючись у ВТЕІ ДТЕУ публічні управлінці беруть участь у міжнародних програмах мобільності, молодіжних обмінах щодо порозуміння і комунікаціі, формування національної ідентичності та вивчення культури інших європейських країн.

8. До проведення занять залучаються практики-публічні управлінці та сертифіковані тренери з місцевого розвитку, розвитку громадянського суспільства, які проводять тренінги, майстер-класи у спеціально обладнаних мультимедійних тренінгових аудиторіях. Майбутні публічні управлінці вивчають та моделюють діяльність органів державної влади, місцевого самоврядування та інституцій громадянського суспільства задля побудови ефективного партнерства в державі.

9. ОП «Публічне управління» – це шанс отримати практичні інструменти для відбудови України, навички антикризового управління для розвитку та ефективного управління в своїй громаді/місті/області/країні.